Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj42
Wczoraj93
W tym tygodniu42
W tym miesiącu696
Ogółem203113
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

Wyniki XXVI Festiwalu Papieskiego - konkurs plastyczny



 

 









Prezentujemy wyniki konkursu plastycznego organizowanego w ramach XXVI Festiwalu PapieskiegoW tym roku nadesłano 110 prac plastycznych, spośród których jury nagrodziło 32 prace. Uroczyste wręczenie odbędzie się w trakcie XXVI Festiwalu Papieskiego tj. w dniu 22 października 2019 roku (wtorek) w Gminnej Auli przy Szkole Podstawowej nr 1 w Białym Dunajcu o godz. 10:00.

 

 Gratulujemy wszystkim laureatom i serdecznie zapraszamy po odbiór nagród.

 

    Protokół konkursu plastycznego w ramach XXVI Festiwalu Papieskiego

 

Jury w składzie:

 

Przewodnicząca: mgr Bożena Świderska-Środa – artysta, instruktor zajęć ceramicznych GOK w Białym Dunajcu

 mgr Beata Mirek-Hornik –nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 1 w Białym Dunajcu

 mgr Monika Stachowiec – instruktor zajęć plastycznych w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu

 

Jury przyznało nagrody w kategoriach:

     Klasa „0” (4-6 lat)                                                                                                        

           Prace wykonane w różnych technikach

 NAGRODY:

 EDYTA OKISZ - Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Serafitek w Nowym Targu

 SZYMON CHOROBA - Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Serafitek w Nowym   Targu

  WYRÓŻNIENIE:

  MATEUSZ SZAFLARSKI – Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu, Szkoła Podstawowa w Gliczarowie Dolnym

  ANNA CHYC – KUROS – Szkoła Podstawowa nr 4 w Zakopane

 

     Klasa I-III Szkoła Podstawowa

  Prace wykonane w różnych technikach

  NAGRODY:

  MICHALINA TRAGARZ- Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie

  ZUZANNA PAWLIKOWSKA - Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu

   DOMINIKA TĘTNOWSKA - Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

   KARINA WYSOCKA - Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu 

 WYRÓŻNIENIA:

  MARIA KAMIŃSKA – Szkoła Ginących Zawodów przy Bukowiańskim Centrum Kultury      „Dom Ludowy”

  AURELIA PABIAN - Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

  MIKOŁAJ ZYCH – Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu, Szkoła Podstawowa w Gliczarowie Dolnym

  ZOFIA ZAGATA - Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu

  PAULINA FLORYN – Szkoła Podstawowa nr 1 w Białym Dunajcu

  MAJA PRZYBYLSKA - Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie

 

  Klasa IV- VI Szkoła Podstawowa

  Prace wykonane w różnych technikach

  NAGRODY:

  MARIA GUZOWSKA – Szkoła Podstawowa w Gliczarowie Górnym

  ALEKSANDRA JARÓG - Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

  KARINA WITOS – Szkoła Podstawowa w Załucznem

  ALEKSANDRA MIKOWSKA - Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu

 UCZNIOWIE GRUPY REWALIDACYJNEJ „CZĄSTKI ELEMENTARNE”- Piotr Świętek, Martyna Tomasik, Damian Świętek, Adrian Bałcyrzak, Natalia  Szczęch, Aleksandra Hanusiak, Łukasz Kwak, Adam Bukowski – Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Czerwiennem

 

  WYRÓŻNIENIA:

  ZUZANNA TRZOP - Szkoła Ginących Zawodów przy Bukowiańskim Centrum Kultury „Dom Ludowy” 

  KAROLINA ŁUKASZCZYK - Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu

  SANDRA SZCZYPTA - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 SPSK w Starem Bystrem

  HELENA BRYJA - Szkoła Ginących Zawodów przy Bukowiańskim Centrum Kultury „Dom Ludowy”

  

   Klasa VII- VIII Szkoła Podstawowa

    Prace wykonane w różnych technikach

    NAGRODY:

   MAGDALENA STAWCZYK - Szkoła Ginących Zawodów przy Bukowiańskim Centrum Kultury „Dom Ludowy”

   BARTŁOMIEJ SZYSZKA – Szkoła Podstawowa nr 11 w Nowym Targu

   ALEKSANDRA NOWACZYK – Szkoła Podstawowa nr 1 w Białym Dunajcu

  UCZNIOWIE GRUPY REWALIDACYJNEJ NR 4 „CZĄSTKI ELEMENTARNE” – Natalia Jarosz, Krystian Kluś, Krzysztof Kwak, Jakub Chowaniec, Jan  Jarząbek, Kacper Stopiak – Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Czerwiennem 

  WYRÓŻNIENIE:

  MAJA TWARDZIK - Szkoła Podstawowa nr 11 w Nowym Targu

  NADIA PILCH - Szkoła Podstawowa nr 11 w Nowym Targu

 

   Kategoria Dorośli:

   NAGRODY:

  KRYSTYNA BLAMEK - HYRKIEL - Jawiszowice

  ELŻBIETA KAŁAFUT – Warsztat Terapii Zajęciowej „Perła” w Szczawnicy

  KRZYSZTOF ADAMCZYK - Warsztat Terapii Zajęciowej „Perła” w Szczawnicy



 

Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 326
 

listopada

11

poniedziałek

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2019 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.