Reklama
Reklama
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj7
Wczoraj90
W tym tygodniu176
W tym miesiącu1395
Ogółem183653
Naszą witrynę przegląda teraz 58 gości 

Wyniki XXV jubileuszowego Festiwalu Papieskiego

Protokół z przesłuchań konkursowych XXV Jubileuszowego Festiwalu Papieskiego

z dnia 14 października 2018r.

Jury w składzie:

 

1. Andrzej Jacek Nowak - Wójt Gminy Biały Dunajec
2. Marzena Bąk – wizytator Kuratorium Oświaty-w Nowym Targu

3. Anna Słodyczka – Dyrektor Katolickiej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi SPSK w Czerwiennem

4. Aniela Bafia – kronikarka Poronina
5. Iwona Kiwacka – Majerczyk – członek Związku Podhalan O/Biały Dunajec
6. Józefa Wrzesień - członek Związku Podhalan O/Biały Dunajec

7. Jarosław Błażusiak - redaktor portalu internetowego Laudate.pl

 

po przesłuchaniu recytatorów, gawędziarzy, poetów, solistów, grup śpiewaczych i teatralnych postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach:

 

 

Kategoria: grupy śpiewacze- Szkoła Podstawowa kl. 0-III

1. Zespół UNISONO – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 SPSK w Starem Bystrem

2. Grupa śpiewacza - Katolicka SP SPSK w Czerwiennem

3. nie przyznano

NAGRODA SPECJALNA

Duet Nikola i Karol Sproch – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Podszklu

 

 Kategoria: grupy śpiewacze- Szkoła Podstawowa kl. IV-VI

1. nie przyznano

2. Grupa śpiewacza "Małe Brzegowianki " z Brzegów

3. „Mali Borzanie” z Boru – Gminne Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Szaflarach

 

Kategoria: grupy śpiewacze- SP VII-VIII i Gimnazjum

1. Duet LULLABY Aleksandra Mastalska i Bartłomiej Trzeszczoń – Centrum Artystyczne i Terapeutyczne „Muzyczny Przystanek”

2. „Mali Szaflarzanie” z Szaflar – Gminne Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Szaflarach

3. Zespół „SKAŁKA” – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Starem Bystrem

 

Kategoria: grupy śpiewacze- dorośli

1. „Mszanicanki” z Mszany Dolnej

 

Kategoria: grupa teatralna – SP VII-VIII i Gimnazjum

1. Teatr „SKAŁKA” – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Starem Bystrem

 

Kategoria: grupa teatralna – Dorośli:

1. „TEATR po LATACH” – Centrum Kultury w Świątnikach Górnych

 

Kategoria: śpiew solowy- Szkoła Podstawowa kl. 0-III

1. Szymon Stopka - Gminne Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Szaflarach

2. Gabriela Sroka – Szkoła Podstawowa nr w Spytkowicach

3. Katarzyna Wojtyczka – Studio Piosenki „SEPTYMA” w Nowym Targu

3. Zofia Bafia - Szkoła Podstawowa nr 3 w Zakopanem

 

Wyróżnienie:

Aniela Mrowca-Kuscorz – Szkoła Podstawowa nr 3 w Zakopanem

 

Kategoria: śpiew solowy- Szkoła Podstawowa kl. IV-VI

1. Urszula Mrowca-Kuscorz– Szkoła Podstawowa nr 3 w Zakopanem

2. Sonia Łaś

2. Edyta Limanówka- Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu

3. Olga Gut - Szkoła Podstawowa nr 3 w Zakopanem

3. Julia Strycharz - Szkoła Podstawowa nr 11 w Nowym Targu

 

Wyróżnienie:

Kinga Czyrnek – Szkoła Podstawowa w Załucznem

 

Kategoria: śpiew solowy- SP VII-VIII i Gimnazjum

1. Beata Sutor – Studio Piosenki „SEPTYMA” w Nowym Targu

2. Aleksandra Zbińska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Targu

3. Julia Zarycka - Katolicka SP SPSK w Czerwiennem

 

Kategoria: śpiew solowy –dorośli

1. Martyna Plewa

2. nie przyznano

3. Barbara Stożek z Mszany Dolnej

 

Kategoria: recytacja- Szkoła Podstawowa kl. 0-III

1. Sylwia Topór - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 SPSK w Starem Bystrem

1. Amelia Galica z Poronina

2. Milena Małecka - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 SPSK w Starem Bystrem

 

Wyróżnienie:

Kacper i Zuzanna Jaróg z Białego Dunajca

 

 

Kategoria: recytacja- Szkoła Podstawowa kl. IV-VI

1. Michał Pańszczyk – Szkoła Podstawowa nr 1 w Białym Dunajcu

2. Grzegorz Wojtanek - Zespół „Mali Brzegowianie” z Brzegów

3. Andrzej Haładyna - Szkoła Podstawowa nr 2 w Białym Dunajcu

3. Oliwia Stanek - Szkoła Podstawowa nr 1 w Białym Dunajcu

 

Wyróżnienie:

Natalia Gałdyn - Szkoła Podstawowa nr 2 w Białym Dunajcu

Maciej Molek - Szkoła Podstawowa w Załucznem

Paulina Stachowiec- Szkoła Podstawowa nr 2 w Białym Dunajcu

Marta Domalik - Szkoła Podstawowa w Załucznem

Katarzyna Szymusiak- Szkoła Podstawowa w Załucznem

Anita Kusper - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Podszklu

 

Kategoria: recytacja –Klasa VII-VIII i Gimnazjum

1. Katarzyna Lenart - Szkoła Podstawowa w Załucznem

2. Julia Putlak – Związek Podhalan O/Górali Orawskich w Podszklu

3. Wiktoria Dudzik- Szkoła Podstawowa nr 2 w Białym Dunajcu

3. Aneta Zając-Szkoła Podstawowa w Załucznem

 

Kategoria: recytacja– dorośli

1. Agnieszka Carolea – Publiczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi w Czarnym Dunajcu

 

Kategoria: recytacja utworów własnych – dorośli

1. Barbara Stożek z Mszany Dolnej

1. Klementyna Bednarz z Zakopanego

2. Helena Waśniowska- „TEATR po LATACH” – Centrum Kultury w Świątnikach Górnych

 

Komisja podkreśla bardzo wysoki poziom konkursu we wszystkich kategoriach.

Na tym protokół zakończono.

 

 Gratulujemy laureatom i zapraszamy po odbiór nagród 16.10.2018 r. (wtorek) o godzinie 14.00 do siedziby Gminnej Biblioteki Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu (budynek GOK).

 

Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 417
 

listopada

21

środa

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2018 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.