Reklama
Reklama
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj81
Wczoraj67
W tym tygodniu81
W tym miesiącu1300
Ogółem183558
Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 

Wyniki XXIV Festiwalu Papieskiego

Protokół z przesłuchań konkursowych XXIV Festiwalu Papieskiego

z dnia 21 października 2017r.

Jury w składzie:

 

1. Andrzej Jacek Nowak - Wójt Gminy Biały Dunajec
2. Marzena Bąk –wizytator Kuratorium Oświaty-w Nowym Targu

3. Aniela Bafia – kronikarka Poronina
4. Zofia Mieszczak- poetka ludowa
5. Józefa Wrzesień - członek Związku Podhalan O/Biały Dunajec

6. Jarosław Błażusiak -redaktor portalu internetowego Laudate.pl

 

po przesłuchaniu recytatorów, gawędziarzy, poetów, solistów, grup śpiewaczych i teatralnych postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach:

Kategoria: grupy śpiewacze- Szkoła Podstawowa kl. I-III

1. „Ogniki radości”- Zakopane

2. „Mali Brzegowianie” z Brzegów

3. Zespół muzyczny„UNISONO” – Stare Bystre


 Kategoria: grupy śpiewacze- Szkoła Podstawowa kl. IV-VI

1. „Mali Brzegowianie” z Brzegów

1. Zespół wokalny „NADZIEJA SERC” – Biały Dunajec

2. Patrycja Molek i Kinga ŻegleńStare Bystre

3.Zespół wokalny ”KROKUSY” – Podszkle

 

Kategoria: grupy śpiewacze- Gimnazjum

1.Zespół wokalno – instrumentalny z Czerwiennego

 

Kategoria: grupy śpiewacze- dorośli

1. „Mszanicanki” –z Mszany Dolnej

 

Kategoria: grupa teatralna IV-VI

1.Grupa teatralna „TRANSAKCJA” – Czerwienne

2. Grupa teatralna „SKAŁKA” -Stare Bystre

3. Grupa teatralna „KROKUSY” - Podszkle

 

Kategoria: grupa teatralna – Gimnazjum

1.Grupa teatralna „SHEMA” – Czerwienne

 

Kategoria: grupa teatralna – Dorośli:

1. „TEATR po LATACH” – Centrum Kultury w Świątnikach Górnych


Kategoria: śpiew solowy- Przedszkole i klasa „0”

1. Nikola SprochPodszkle

 

Kategoria: śpiew solowy- Szkoła Podstawowa kl. I-III

1.Gabriela Sroka - Spytkowice

2.Natalia Gal – Nowy Targ

3.Nikola Głowacz – Nowy Targ

 

 Kategoria: śpiew solowy- Szkoła Podstawowa kl. IV-VI

1. Olga Gut - Zakopane

1. Urszula Mrowca – Kuscorz- Zakopane

1. Malwina Łaś – Nowy Targ

2. Kinga Czyrnek – Załuczne

2. Sonia Łaś – Nowy Targ

2. Edyta Limanówka – Nowy Targ

3. Roksana Węglarz – Spytkowice

3. Maja Łaś – Nowy Targ

 

Kategoria: śpiew solowy- Gimnazjum

1.Lidia Dzierzęga – Biały Dunajec

1. Beata Sutor – Nowy Targ

1. Julia Jarząbek – Nowy Targ

2. Kornelia Makuch – Biały Dunajec

2. Martyna Plewa – Nowy Targ

3.Agata Zubek –Nowy Targ

3. Paulina Bryniarska – Nowy Targ

 

Kategoria: śpiew solowy –dorośli

1. Kinga Szewczyk – Nowy Targ

2. Barbara Stożek – Mszana Dolna

3. Agnieszka Orszulak- Czarny Dunajec

 

Kategoria: recytacja- Szkoła Podstawowa kl. I-III

1. Patryk Wójtowicz -Załuczne

2.Katarzyna Domalik - Załuczne

3. Katarzyna Gubała – Stare Bystre

 

Kategoria: recytacja- Szkoła Podstawowa kl. IV-VI

1. Oliwia Stanek – Biały Dunajec

2. Marcin Groński – Stare Bystre

2. Grzegorz Wojtanek- Brzegi

3. Maciej Molek - Załuczne

3. Katarzyna Szymusiak - Załuczne

3. Anita Kusper -Podszkle

 

Kategoria: recytacja –Klasa VII-VIII i  Gimnazjum

1. Patrycja Bandyk -Czerwienne

2.Bożena Mozdyniewicz - Czerwienne

2. Bartłomiej Haładyna – Biały Dunajec

3. Julia Putlak –Podszkle

3. Stanisława Sproch - Załuczne


Kategoria: recytacja utworów własnych – Klasa I-III

1. nie przyznano

2.  Jessika Strama – Stare Bystre

 

Kategoria: recytacja utworów własnych – Klasa IV-VI

1. nie przyznano

2. Zofia Walczak – Stare Bystre


Kategoria: recytacja utworów własnych – Klasa VII-VIII i Gimnazjum

 1. Konrad Strama – Stare Bystre

 

Kategoria: recytacja utworów własnychdorośli

1. Barbara Stożek – Mszana Dolna

1. Karolina Jesa Wąsak -Przytkowice

2. Urszula Mika – Świątniki Górne

3. Helena Waśniowska - Świątniki Górne


Komisja podkreśla bardzo wysoki poziom konkursu we wszystkich kategoriach.

Na tym protokół zakończono.

 

 Gratulujemy laureatom i zapraszamy 22.10.2017r. (niedziela)  na Mszę Św. w oprawie góralskiej w  Kościele Parafialnym p.w. Matki Boskiej Królowej Aniołów w Białym Dunajcu  o godzinie 12.00, po której odbędzie się rozdanie nagród i koncert laureatów.

     alt


 "Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Zadanie jest współfinansowane za pośrednictwem Podhalańskiej LGD, ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER w ramach poddziałania "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" objętego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


 

 

Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 1401
 

listopada

19

poniedziałek

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2018 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.