Koncert laureatów XXIII Festiwalu Papieskiego w Gminnej Bibliotece w Białym Dunajcu

W dniu 24 października 2016 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu odbył się koncert laureatów XXIII Festiwalu Papieskiego, połączony z wręczeniem nagród. W imieniu Kuratorium Oświaty w Krakowie nagrody wręczał wizytator Leszek Ciężobka – przedstawiciel Delegatury w Nowym Targu oraz Wójt Gminy Biały Dunajec Andrzej Jacek Nowak.

Serdecznie gratulujemy laureatom, dziękujemy uczestnikom oraz przygotowującym do udziału w Festiwalu Papieskim, który cieszy się coraz większą popularnością.

Pozwolę sobie wymienić miejscowości, z których byli uczestnicy Festiwalu:

Biały Dunajec, Bielsko Biała, Biskupice, Bór, Brzegi, Brzeszcze, Bukowina Tatrzańska, Bustryk, Czarny Dunajec , Czeladź, Czerwienne , Frydman, Gliczarów Górny, Jawiszowice, Mszana Dolna, Murzasichle, Nowe Bystre, Nowy Targ, Odrowąż, Oświęcim, Podszkle, Poronin , Przytkowice, Sieniczno, Skomielna Biała, Spytkowice, Stare Bystre, Suche, Szczawnica, Świątniki Górne, Zakopane, Załuczne

Zapraszamy w 2017 roku na XXIV Festiwal Papieski, poświęcony Świętemu Janowi Pawłowi II i jego dziejowemu posłannictwu.

Tekst: Józefa Kolbrecka

listopada