Reklama
Reklama
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj81
Wczoraj67
W tym tygodniu81
W tym miesiącu1300
Ogółem183558
Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 

Wyniki XXIII Festiwalu Papieskiego

Protokół z przesłuchań konkursowych XXIII Festiwalu Papieskiego

z dnia 22 października 2016r.


Jury w składzie:

1. Andrzej Jacek Nowak - Wójt Gminy Biały Dunajec
2. Marzena Bąk –wizytator Kuratorium Oświaty w Nowym Targu

3. Aniela Bafia – kronikarka Poronina
4. Zofia Mieszczak- poetka ludowa,  członek Związku Podhalan O/Biały Dunajec 
5. Józefa Wrzesień - członek Związku Podhalan O/Biały Dunajec

6.Jarosław Błażusiak -redaktor portalu internetowego Laudate.pl

 

po przesłuchaniu recytatorów, gawędziarzy, poetów, solistów, grup śpiewaczych i teatralnych postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach:

 

Kategoria: grupy śpiewacze- Szkoła Podstawowa kl. 0-III

1. Małe Brzegowianki - Zespół Regionalny „Mali Brzegowianie”z Brzegów

1. UNISONO –Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 SPSK w Starem Bystrem

2. Grupa śpiewacza Bachledówka - Związek Podhalan O/Czerwienne

2. Zepół Borzanie z Boru

3. nie przyznano

 

 Kategoria: grupy śpiewacze- Szkoła Podstawowa kl. IV-VI

1. Schola „Serduszka”- Parafia Św. Marii Magdaleny w Poroninie oraz Zespół Szkół w Poroninie

1. Zespół muzyczny „Ogniki radości”- Szkoła Podstawowa nr 3 w Zakopanem

2. Maria Sieczka i Marta Michalska- Szkoła Podstawowa nr 3 w Zakopanem

2. Serdocki – Związek Podhalan Oddział Orawski w Podszklu

3. Duet „Skałka” - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 SPSK w Starem Bystrem

 

Kategoria: grupy śpiewacze- Gimnazjum

1. Kleos – Gimnazjum Integracyjne SPSK w Czerwiennem

1. Serdocki – Związek Podhalan Oddział Orawski w Podszklu   

 

Kategoria: grupy śpiewacze- dorośli

1. Mszanicanki – Mszana Dolna

1. Zespół „ Zochylina” z Boru

 

Kategoria: grupa teatralna IV-VI

1. Grupa teatralna „Skałka”- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 SPSK w Starem Bystrem

2. Grupa teatralna - Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Czerwiennem

 

Kategoria: grupa teatralna – Gimnazjum

1. Grupa teatralna – Katolickie Gimnazjum Integracyjne SPSK w Czerwiennem

2. Grupa teatralna „Bez nazwy”- Gimnazjum w Załucznem

 

Kategoria: grupa teatralna – Dorośli:

1. Teatr po Latach – Świątniki Górne

 

Kategoria: śpiew solowy- Szkoła Podstawowa kl. 0-III

1. Maja Łaś – Nowy Targ

1. Olga Gut – Szkoła Podstawowa nr 3 Zakopane

1. Gabriela Gąsior – Zespół Borzanie z Boru

2. Edyta Limanówka – Czarny Dunajec

2. Martyna Dziedzic – Związek Podhalan O/Czerwienne

3. Ewelina Rapacz - Związek Podhalan O/Czerwienne

3. Krystyna Kiciak – Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Czerwiennem

 

Kategoria: śpiew solowy- Szkoła Podstawowa kl. IV-VI

1. Kornelia Makuch – ZSPiG nr 1 w Białym Dunajcu

1. Julia Milaniak – Zespół Szkół we Frydmanie

1. Teresa Miter – Gminne Centrum Kultury w Spytkowicach

2. Łukasz Majerczyk –Zespół Regionalny „Mali Brzegowianie”z Brzegów

2. Kamila Jarząbek

3. Gabriela Mazurska - Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Czerwiennem

3. Agata Sutor

 

Kategoria: śpiew solowy- Gimnazjum

1. Lidia Dzierzęga – ZSPiG nr 1 w Białym Dunajcu

1. Julia Jarząbek – Gimnazjum nr 1 w Nowym Targu

2. Paulina Bryniarska- MOK Nowy Targ

2. Julia Gwiżdż - Gimnazjum nr 1 w Nowym Targu

3. Martyna Plewa - MOK Nowy Targ

 

Kategoria: śpiew solowy –dorośli

1. Sylwia Gaculak – Zespół Borzanie z Boru

2. Kinga Szewczyk

3. Agnieszka Orszulak – Publiczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi SPSK w Czarnym Dunajcu

Wyróżnienia specjalne:

Barbara Stożek – Mszana Dolna

Jadwiga Karłowska- Łanoszka- Biskupice

Józef Łanoszka- Biskupice

 

Kategoria: recytacja- Szkoła Podstawowa kl. 0-III

1. Oliwia Stanek – ZSPiG nr 1 w Białym Dunajcu

2. Klaudia Zając - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 SPSK w Starem Bystrem

3. Lidia Mleczek – Szkoła Podstawowa w Podszklu

 

Kategoria: recytacja- Szkoła Podstawowa kl. IV-VI

1. Oskar Sikorski - Zespół Regionalny „Mali Brzegowianie”z Brzegów

2. Emilia Jagódka - Szkoła Podstawowa w Podszklu

2. Jagoda Libera – Zespół Szkół w Poroninie

Wyróżnienia:

Marcin Groński - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 SPSK w Starem Bystrem

Arleta Pawluk - Zespół Szkół w Poroninie

 

Kategoria: recytacja – Gimnazjum

1. Agnieszka Carolea - Katolickie Gimnazjum Integracyjne SPSK w Czerwiennem

1. Monika Fitak – Gimnazjum w Załucznem

2. Bartłomiej Haładyna – ZSPiG nr 2 w Białym Dunajcu

Wyróznienie:

Ewelina Figura – Gimnazjum w Załucznem

Konrad Strama – Publiczne Gimnazjum w Starem Bystrem

 

Kategoria: recytacja – dorośli

1. Bartłomiej Sęk - Publiczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi SPSK w Czarnym Dunajcu

2. Jadwiga Karłowska – Łanoszka – Biskupice

 

Kategoria: recytacja utworów własnychdorośli

1. Barbara Stożek – Mszana Dolna

2. Helena Waśniowska - Teatr po Latach MGOK Świątniki Górne

3. Józef Łanoszka - Biskupice

Komisja podkreśla bardzo wysoki poziom konkursu we wszystkich kategoriach. Zwracamy uwagę na przyszły rok na dostosowanie utworu do tematyki konkursu.

Na tym protokół zakończono.

 

 

Gratulujemy laureatom i zapraszamy po odbiór nagród 24.10.2016 r. o godzinie 14.00 do siedziby Gminnej Biblioteki Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu (budynek GOK).


 

 

 

Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 2187
 

listopada

19

poniedziałek

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2018 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.