Reklama
Reklama
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Zapraszamy do korzystania z e-booków - libra.ibuk.pl
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj16
Wczoraj109
W tym tygodniu16
W tym miesiącu3214
Ogółem167703
Naszą witrynę przegląda teraz 78 gości 

Pomieszczenia Biblioteki

Wyniki przesłuchań konkursowych XXII Festiwalu Papieskiego

Poniżej prezentujemy protokół z przesłuchań konkursowych XXII Festwalu Papieskiego. Gratulujemy laureatom i zapraszamy po odbiór nagród 23.10.2015 r. o godzinie 14.00 do siedziby Gminnej Biblioteki Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu (budynek GOK).


Protokół z przesłuchań konkursowych

XXII Festiwalu Papieskiego

z dnia 22 października 2015r.


Jury w składzie:

1. Andrzej Jacek Nowak  - Wójt Gminy Biały Dunajec
2. Jadwiga Bartosz- Instruktor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Zakopanem
3.Marzena Bąk –wizytator Kuratorium Oświaty-w Nowym Targu
4.Józefa Wrzesień – wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Tatrzańskiego oraz sekretarz Związku Podhalan O/ Biały Dunajec
5. Janina Bentkowska – członek Związku Podhalan O/ Biały Dunajec

6. Aniela Bafia – kronikarka z Poronina

7.Jarosław Błażusiak -redaktor portalu internetowego Laudate.pl


po przesłuchaniu recytatorów, gawędziarzy, poetów, solistów, grup śpiewaczych i teatralnych postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach:


Kategoria: grupy śpiewacze- Szkoła Podstawowa kl. 0-III

1.miejsce - Zespół góralski „ODROWĄZIANIE” z Odrowąża

2. miejsce – „MAŁE OGNIKI RADOŚCI” ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Zakopanem

3. miejsce – „MINI-BACHLEDÓWKA” ze Związku Podhalan O/Czerwienne Górne

WYRÓŻNIENIA:

„Mali Biołodunajcanie”z Białego Dunajca

„Mali Borzanie” z Boru


 Kategoria: grupy śpiewacze- Szkoła Podstawowa kl. IV-VI

1.miejsce – „BIOŁODUNAJCANIE”z Białego Dunajca

2.miejsce – „OGNIKI RADOŚCI” ze Szkoły Podstawowej nr3 w Zakopanem

2.miejsce – „MALI BRZEGOWIANIE” z Brzegów

3. miejsce - Zespół „DZIELANIE” z Działu

WYRÓŻNIENIE – „Dzieci ze Skrzypnego”zespół działający przy Szkole w Skrzypnem


Kategoria: grupy śpiewacze- Gimnazjum

1. miejsce – „ZESPÓŁ Z KAPELĄ”z Publicznego Gimnazjum SPSK w Starem Bystrem

2. miejsce – Zespół „SERDOCKI” przy Związku Podhalan O/Górali Orawskich w Podszklu

3. miejce – Duet „ODROWĄZIANIE” z Odrowąża


Kategoria: grupy śpiewacze- dorośli

1. miejsce - Kapela Ludowa „SERENADA” z Michałowic

2. miejsce – „TEATR PO LATACH” ze Świątnik Górnych

2. miejsce – Zespół „ZOCHYLINA” z Boru

3. miejsce – „SKRZYPNIANKI” ze Szkoły w Skrzypnem

WYRÓŻNIENIE – Zespół „MODLNICANIE”

WYRÓŻNIENIE – Zespół góralski „ODROWĄZIANIE” z Odrowąża


Kategoria: grupa teatralna „0”-III

1. miejsce – „PRZEDSZKOLAKI Z ZERO C”z Katolickiej Szkoły Podstawowej SPSK w Czerwiennem


Kategoria: grupa teatralna IV-VI

1. miejsce – Zespół „KROKUSY” ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Podszklu


Kategoria: grupa teatralna – Gimnazjum

1. miejsce – nie przyznano

2. miejsce – Grupa teatralna „SHEMA” z Katolickiego Gimnazjum Integracyjnego SPSK w Czerwiennem


Kategoria: śpiew solowy- Szkoła Podstawowa kl. 0-III

1.miejsce – EDYTA LIMANÓWKA z Czarnego Dunajca

1. miejsce – NATALIA KAPUŚCIAK ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Podszklu

2. miejsce – KINGA MROWCA – KUSCORZ ze Szkoły Podstawowej nr3 w Zakopanem

3. miejsce – MAJA ŁAŚ


Kategoria: śpiew solowy- Szkoła Podstawowa kl. IV-VI

1. miejsce – OSKAR SIKORSKI z Zespołu „Mali Brzegowianie”

2. miejsce – MALWINA ŁAŚ ze „Studia Piosenki SEPTYMA” w Nowym Targu

3. miejsce – BUZAŁA KAROLINA ze Szkoły Podstawowej w Bodzanowie

WYRÓŻNIENIA:

Kamila Jarząbek z zespołu góralskiego z Boru

Milaniak Julia z Frydmana


Kategoria: śpiew solowy- Gimnazjum

1. miejsce – JULIA JARZĄBEK z Gimnazjum nr1 w Nowym Targu

2.miejsce – PAULINA BRYNIARSKA z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu

3. miejsce – JOANNA GWIŻDŻ z Katolickiego Gimnazjum Integracyjnego SPSK w Czerwiennem


Kategoria: śpiew solowy –dorośli

1. miejsce – nie przyznano

2. miejsce – MONIKA MROWCA – KUSCORZ z Liceum Ogólnokształcącego „Betlejem” w Zakopanem

3. miejsce –SYLWIA STRĄCZEK z Publicznego Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi SPSK w Czarnym Dunajcu

3. miejsce – MONIKA GUBAŁA z Liceum Ogólnokształcącego im. Goszczyńskiego

WYRÓŻNIENIE- Jadwiga Karlowska- Łanoszka z Biskupic


Kategoria: recytacja- Szkoła Podstawowa kl. 0-III

1. miejsce – OLIWIA STANEK ze Szkoły Podstawowej nr1 w Białym Dunajcu

2. miejsce – FILIP KULA z Publicznej Szkoły Podstawowej nr1SPSK w Starem Bystrem

3.miejsce – OLIWIA OBROCHTA z Publicznej Szkoły Podstawowej nr1SPSK w Starem Bystrem

3. miejsce – DAMIAN RAPACZ ze Szkoły Podstawowej w Odrowążu

WYRÓŻNIENIE- Bartłomiej Wypychowski ze Szkoły Podstawowej nr2 w Białym Dunajcu


Kategoria: recytacja- Szkoła Podstawowa kl. IV-VI

1. miejsce – WIKTORIA LESZCZYŃSKA z Publicznej Szkoły Podstawowej nr1 w Starem Bystrem

2. miejsce – MAŁGORZATA BABIARZ ze Szkoły Podstawowej w Maruszynie Dolnej

3. miejsce – AGNIESZKA BUŃDA ze Szkoły Podstawowej w Maruszynie Dolnej

3. miejsce – JAN WIDA z Publicznej Szkoły Podstawowej w Starem Bystrem


Kategoria: recytacja – Gimnazjum

1. miejsce – EWLINA BAFIA z Katolickiego Gimnazjum Integracyjnego SPSK w Czerwiennem

2. miejsce – KONRAD STRAMA z Publicznego Gimnazjum SPSK w Starem Bystrem

3. miejsce – KATARZYNA STACHOWIEC z Gimnazjum nr2 w Białym Dunajcu

3. miejsce – NATALIA WYSOCKA z Gimnazjum nr2 w Białym Dunajcu


Kategoria: recytacja – dorośli

WYRÓŻNIENIE – Jadwiga Karlowska – Łanoszka z Biskupic


Kategoria: recytacja utworów własnych Gimnazjum

1. miejsce – nie przyznano

2. miejsce – nie przyznano

3. miejsce – KLAUDIA LENART z Gimnazjum w Załucznem

WYRÓŻNIENIE - Anna Możdżeń z Gimnazjum w Załucznem



Kategoria: recytacja utworów własnychdorośli

1. miejsce – nie przyznano

2. miejsce – nie przyznano

3. miejsce – BARBARA STOŻEK z Mszany Dolnej


WYRÓŻNIENIE – JÓZEF ŁANOSZKA z Biskupic

 

Komisja podkreśla bardzo wysoki poziom konkursu we wszystkich kategoriach. Zwracamy uwagę na przyszły rok na dostosowanie utworu do tematyki konkursu.

 

Na tym protokół zakończono.


 

Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 2175
 

czerwca

25

poniedziałek

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 

Biblioteka w mediach

Copyright © 2018 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.