Ogółem193060

Zdjęcia z rozdania nagród - XXI Festiwal Papieski

Zapraszamy do oglądania zdjęć z wręczenia nagród z przesłuchań konkursowych XXI Festiwalu Papieskiego. Poniżej prezentujemy link, pod którym można zobaczyć film z występu jednego z laureatów - zespołu "Nie ma lipy"
Bardzo miło było nam gościć Dyrektor Kuratorium Oświaty - Delegatura w Nowym Targu- panią Bożenę Bryl.

Pragniemy podziękować naszym jurorom i niezawodnej prowadzącej - pani Annie Słodyczce- Dyrektor GZO w Czarnym Dunajcu.

Zdjęcia: Krzysztof Jarosz

Zdjęcia : Krzysztof Jarosz