Fotorelacja z XXI Festiwalu Papieskiego

Za nami już XXI Festiwal Papieski. Cieszymy się, że zainteresowanie było jak zwykle ogromne. Wraz z fotorelacją prezentujemy trochę statystyk związanych z naszą największą imprezą. W przesłuchaniach konkursowych wzięło udział prawie 400 osób, w konkursie literackim nadesłano dokładnie 100 prac, a w konkursie plastycznym 208 prac indywidualnych i grupowych.

W Festiwalu wzięły udział osoby z Krakowa, Bodzanowa, Modlnicy, Mszany, Białego Dunajca, Nowego Targu, Czerwiennego, Starego Bystrego, Zakopanego, Czarnego Dunajca, Odrowąża, Nowego Sącza, Brzegów, Zaskala, Załucznego, Podszkla, Frydmana, Sierockiego, Gliczarowa Górnego, Poronina, Cichego, Kęt, Oświęcimia, Chojnic, Andrychowa, Osieka, Murzasichla, Nowego Bystrego, Szaflar, Bielska Białej, Olkusza, Jawiszowic, Zubrzycy, Szczawnicy.
Serdecznie gratulujemy nagrodzonym, dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok!
Tekst: Dominika Balicka
Zdjęcia: Piotr Jarosz