Reklama
Reklama
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Zapraszamy do korzystania z e-booków - libra.ibuk.pl
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj64
Wczoraj71
W tym tygodniu135
W tym miesiącu851
Ogółem183109
Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

Pomieszczenia Biblioteki

Wyniki konkursu plastycznego - XXI Festiwal Papieski

Poniżej prezentujemy wyniki konkursu plastycznego organizowanego jak co roku w ramach Festiwalu Papieskiego. Tym razem nadesłano prawie 200 prac, spośród których jury nagrodziło 65. Gratulujemy laureatom i zapraszamy po odbiór nagród. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi w dniiu Festiwalu 22 października (środa) w Auli ZSPiG nr 1 w Białym Dunajcu o 11.30.



Protokół konkursu plastycznego organizowanego w ramach
XXI Festiwalu Papieskiego

Jury w składzie:
Przewodnicząca:
Bożena Świderska-Środa – artysta, instruktor zajęć ceramicznych w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu
Monika Stachowiec
–artysta, instruktor zajęć plastycznych w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu
Beata Mirek – Hornik –
artysta, nauczyciel w ZSPiG nr 1 w Białym Dunajcu

Klasa „0”

  • Prace wykonane na papierze w technikach różnych

Nagrody:

Bogusia Sięka - Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Serafitek w Nowym Targu
Hubert Stopka – Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Serafitek w Nowym Targu

Wyróżnienia:

Julia Łukaszczyk - ZSPiG nr 1 w Białym Dunajcu
Ola Pacyga – Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
Ola Jaróg – Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
Patryk Głąbiński - Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
Tomek Choroba - Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
Kacper Guńka – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 1 SPSK w Starem Bystrem
Zosia Jarkiewicz – Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Serafitek w Nowym Targu
Piotr Kula – Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Serafitek w Nowym Targu
Franek Indyka - Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Serafitek w Nowym Targu

  • Prace na szkle

Wyróżnienie: Agatka Zachemska Przedszkole w Czarnym Dunajcu

Kl. I-III Szkoła Podstawowa

  • Prace wykonane na papierze w technikach różnych

Nagrody :

Karolina Łukaszczyk – ZSPiG nr 1 w Białym Dunajcu
Julia Brożek – Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
Natalia Natkaniec – Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
Karol Krauzowicz – Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
Natalia Skiba – Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
Amelia Łuszczek – SP nr 3 w Cichem
Małgorzata Gałusza – SP nr 3 w Cichem
Wiktoria Ferek – Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Wyróżnienia:

Kacper Lipień – PSP nr 2 SPSK w Starem Bystrem
Andrzej Jarosz- PSP nr 1 SPSK w Starem Bystrem
Wiktoria Długi – ZSPiG nr 1 w Białym Dunajcu
Maria Guzowska – ZSPiG w Gliczarowie Górnym
Mariola Borowicz- Czerwienne
Anastazja Bandyk – Czerwienne

  • Prace wykonane na szkle

Nagroda:

Bartłomiej Skupień – GOK Poronin
Katarzyna Bartol – GOK Poronin

Wyróżnienie:

Paulina Stachowiec – GOK Biały Dunajec

Kl. IV – VI Szkoła Podstawowa

  • Prace wykonane na papierze w technikach różnych

Nagrody:

Karolina Topór – Gliczarów Górny
Martyna Staszel – Czerwienne
Julia Leja – SP nr 1 w Cichem

 Wyróżnienia

Kacper Plewa - Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
Marzena Stopka – Sierockie
Emilia Szczechowicz – Sierockie
Dorota Rzadkosz – Gliczarów Górny
Monika Gał – Gliczarów Górny

  • Prace wykonane na szkle

Wyróżnienia:

Marta Majerczyk – GOK Biały Dunajec

Gabriela Antoł – GOK Biały Dunajec

 Kl. I –III Gimnazjum

  • Prace wykonane na papierze w technikach różnych

 Nagrody :

Joanna Skupień – Gliczarów Górny

Wyróżnienia:

Izabela Gąbarczyk – ZSPiG nr 2 w Białym Dunajcu
Małgorzata Szwajnos – ZSPiG nr 2 w Cichem
Hubert Kret – Gimnazjum nr 1 w Nowym Targu

  • Prace wykonane na szkle

 Nagroda: Bianka Studnicka – Gimnazjum nr 1 w Nowym Targu

 Praca z ceramiki

Nagroda: Julia Sikoń- GOK Biały Dunajec

Kategoria Dorośli:

Nagrody:

Maria Lasak – Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Czerwiennem
Katarzyna Zborek - Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Czerwiennem
Paulina Stasiowska - Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Czerwiennem

Wyróżnienia:
Urszula Góra

 Praca wykonana na szkle:

Wyróżnienie: Małgorzata Chramiec - Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Czerwiennem

Przyznano również następujące nagrody :
1.Klasa II Czerwienne – praca zbiorowa
2.Praca grupowa : Adam Bukowski, Piotr Świętek, Natalia Szczęch, Damian Świętek, Arkadiusz Żądlak
3.Klasa I b Czerwienne – praca zbiorowa
4.Krzysztof Panczakiewicz – Czerwienne
5.Krystian Galica – Czerwienne
6.Jaś Jarząbek – Czerwienne
7.Kacper Pajerski – Turza – Czerwienne
8.Andżelika Łowas - Czerwienne
9.Kacper Stopiak – Czerwienne
10.Gabrysia Miśkowiec – Gimnazjum Integracyjne w Czerwiennem
11.Barbara Brenkus – Gimnazjum Integracyjne w Czerwiennem
12.Katarzyna Łacek – Gimnazjum Integracyjne w Czerwiennem
13.Praca zbiorowa: Mateusz Rzadkosz, Paweł Sroka, Monika Grobarczyk, Gabrysa Miśkowiec - Gimnazjum Integracyjne w Czerwiennem
14.Praca zbiorowa: Kamil Fedro, Sebastian Stopka, Karol Franosz, Łukasz Kowalczyk, Mateusz Rzadkosz, Katarzyna Łacek, Krzysztof Kot, Oliwier Łukaszczyk, Paweł Sroka, Rafał Styruła - Gimnazjum Integracyjne w Czerwiennem
15.Monika Grobarczyk - Gimnazjum Integracyjne w Czerwienne

 

Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 2772
 

listopada

13

wtorek

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 

Biblioteka w mediach

Copyright © 2018 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.