Pomieszczenia Biblioteki

Program XXI Festiwalu Papieskiego

Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu wraz z Urzędem Gminy Biały Dunajec oraz Związkiem Podhalan O/Biały Dunajec zapraszają do wzięcia udziału w XXI Festiwalu Papieskim, który odbędzie się w dniu 22 października 2014 roku (środa) w Auli Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 1 w Białym Dunajcu, przy ul. Jana Pawła II 184 A.

Tegoroczny Festiwal będzie się odbywał pod hasłem: „Jan Paweł II – Świętymi Bądźcie”.

Na zgłoszenia czekamy do 17 października!!!
Przypominamy, że w tym roku ogłoszenie wyników z przesłuchań konkursowych odbędzie się 23 października (czwartek) o godzinie 14.00 w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej (ul.Jana Pawła II 363 - budynek GOK)
Poniżej prezentujemy program Festiwalu

czerwca