Reklama
Reklama
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj3
Wczoraj79
W tym tygodniu82
W tym miesiącu1301
Ogółem183559
Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Wyniki konkursu plastycznego - XIX Festiwal Papieski

Prezentujemy wyniki konkursu plastycznego organizowanego w ramach XIX Festiwalu Papieskiego. Gratulujemy wszystkim laureatom.

Uroczyste wręczenie nagród wraz z ogłoszeniem wyników nastąpi w dniu XIX Festiwalu Papieskiego tj. w dniu 22 października 2012 (poniedziałek) w Auli ZSPiG nr 1 w Białym Dunajcu o godz. 11.30. Prosimy o przybycie laureatów wraz z osobami przygotowującymi do konkursu.


Protokół konkursu plastycznego organizowanego w ramach
XIX Festiwalu Papieskiego


Jury w składzie:

Przewodniczący: Stanisław Gał- artysta, fotograf

Monika Stachowiec –artysta, instruktor zajęć plastycznych w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu

Bożena Świderska-Środa – artysta, instruktor zajęć ceramicznych w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu

 

Kl. 0- Szkoła Podstawowa

  • Prace wykonane na papierze w technikach różnych

Nagroda

Adrian Bobak- kl. O, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 SPSK w Starem Bystrem

Justyna Rocha- kl. O, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 SPSK w Starem Bystrem

Wyróżnienie

Patryk Gubała- kl. O, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 SPSK w Starem Bystrem

Kacper Łukaszczyk- kl. O, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 SPSK w Starem Bystrem

 

Kl. I-III – Szkoła Podstawowa

  • Prace wykonane na papierze w technikach różnych


Nagroda

Jakub Stopka- kl. III, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 SPSK w Starem Bystrem

Krzysztof Galica- kl. I, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 SPSK w Starem Bystrem

Angelika Jarząbek- kl. IIIb, ZSPiG nr 1 w Białym Dunajcu

Wyróżnienie

Alicja Rzadkosz- kl. IIIb, ZSPiG nr 1 w Białym Dunajcu

Patrycja Borkowska- kl. III, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 SPSK w Starem Bystrem

Paulina Stachowiec- kl. I, GOK Biały Dunajec

 

  • Prace wykonane na szkle

Nagroda

Emilia Bulanda z Sierockiego, kl. III, GOK Biały Dunajec

Wyróżnienie

Emilia Szczechowicz z Sierockiego, kl. III, GOK Biały Dunajec

Natalia Karciarz z Sierockiego, kl. II, GOK Biały Dunajec

Karolina Bukowska, kl. III, GOK Biały Dunajec

Klaudia Handzel z Sierockiego, kl. II, GOK Biały Dunajec

 

Kl. IV-VI - Szkoła Podstawowa

  • Prace wykonane na papierze w technikach różnych


Nagroda

Łucja Bużek- kl. IV, ZSPiG nr 1 w Białym Dunajcu

Klaudia Molanda- kl. V, ZSPiG nr 1 w Białym Dunajcu

Joanna Stefaniak- kl. V, ZSPiG nr 1 w Białym Dunajcu

 Wyróżnienie

Natalia Klejka- kl. V, ZSPiG w Bańskiej Wyżnej

Patrycja Pańszczyk- kl. IV, GOK Biały Dunajec

Maria Pawlikowska- kl. V, ZSPiG nr 1 w Białym Dunajcu

 

  • Prace wykonane na szkle

Nagroda

Katarzyna Jarząbek, kl. IV, GOK Biały Dunajec

Barbara Jarząbek, kl. IV, GOK Biały Dunajec

 

Kl. I-III – Gimnazjum

  • Prace wykonane na papierze w technikach różnych

Nagroda

Miron Dunikowski- kl. II, Gimnazjum nr 2 w Kętach

Justyna Dudzik- kl. IIIa, ZSPiG nr 1 w Białym Dunajcu

Anna Gąsienica-Fronek- kl. IIa, ZSPiG nr 1 w Białym Dunajcu

Kinga Jura- kl. II, Gimnazjum nr 2 w Kętach

Karolina Drabińska- kl. III, Gimnazjum nr 2 w Kętach

Wyróżnienie

Małgorzata Zaorska- kl. I gimn., GOK Biały Dunajec

Hubert Kret- kl. I, Gimnazjum nr 1 w Nowym Targu

Marta Strama, kl. I, Gimnazjum w Bańskiej Wyżnej


Kategoria: Dorośli

Nagroda

Helena Kaczmarczyk z Kęt, praca wykonana haftem krzyżykowym

 

Przyznano również następujące nagrody specjalne:

Iwona Jabłońska - Warsztat Terapii Zajęciowej „Perła” Szczawnica

Krzysztof Adamczyk-Warsztat Terapii Zajęciowej „Perła” Szczawnica

Grzegorz Leśnicki- Warsztat Terapii Zajęciowej „Perła” Szczawnica

Elżbieta Kałafut- Warsztat Terapii Zajęciowej „Perła” Szczawnica

Anna Piszczek- Warsztat Terapii Zajęciowej „Perła” Szczawnica

Joanna Faron- Warsztat Terapii Zajęciowej „Perła” Szczawnica

Mariusz Mełnicki i Bartłomiej Rączka, kl. 2, Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Czerwiennem

Joanna Gwiżdż, kl. II, Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Czerwiennem

Kacper Stopiak, kl. II, Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Czerwiennem

Krzysztof Kot, kl. VI, Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Czerwiennem

Mateusz Rzadkosz, kl. II, Katolickie Gimnazjum Integracyjne SPSK w Czerwiennem



Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 3763
 

listopada

20

wtorek

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2018 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.