Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj32
Wczoraj28
W tym tygodniu161
W tym miesiącu478
Ogółem198387
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Aktywny senior – na sportowo

W ramach programu „Aktywny Senior” braliśmy udział w zajęciach sportowych, które prowadził Stanisław Trebunia–Tutka - Prezes Klubu LKS „BIALI” Biały Dunajec i jednocześnie jeden z pierwszych trenerów dwukrotnego medalisty olimpijskiego w skokach narciarskich Kamila Stocha.

Zajęcia odbywały się w szatni sportowej przy ul. Kościuszki.

Wprawdzie grupa chętnych do ćwiczeń sportowych nie była zbyt liczna, jednakże po rozgrzewce przy kawie/herbacie i paluszkach, przystąpiliśmy do ćwiczeń.

Jako nieuzdolniona sportowo, mogę ocenić te zajęcia, jako bardzo ciekawe i inspirujące. Różne ćwiczenia, dotyczące usprawniania naszego organizmu, pokazane przez naszego trenera, były wykonalne. Jedni wykonywali je lepiej, inni (w tym ja) może mniej sprawnie. Jednakże po gimnastyce nabrałam chęci do dalszej pracy nad sobą i na pokonywaniu lenistwa, czyli ćwiczeniu silnej woli. I powiem, że uprawiam taką gimnastykę od tamtej pory codziennie i czuję, może nieznaczną, ale jednak poprawę sprawności.

Zachęcam wszystkich do dbania o kondycję fizyczną. Po weekendzie majowym umówimy się na następne ćwiczenia. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do Biblioteki w Białym Dunajcu.

Tekst: Józefa Kolbrecka

 

Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 2300
 

sierpnia

17

sobota

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2019 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.