Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj5
Wczoraj29
W tym tygodniu145
W tym miesiącu638
Ogółem198547
Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 

Zajęcia z wykonywania palm wielkanocnych

W ramach projektu „Aktywny Senior” 07 kwietnia w naszej Bibliotece odbyły się warsztaty z wykonywania palm wielkanocnych. Pracownicy socjalni Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Białym Dunajcu wspólnie z Seniorami, wykonywali palmy na zbliżającą się Niedzielę Palmową.

 

Uczestnicy spotkania byli bardzo zadowoleni z nabycia nowych umiejętności i miło spędzonego czasu we wspólnym gronie. Efekt końcowy przeszedł oczekiwania wszystkich, gdyż palmy wyszły przepiękne. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i podziwiania naszych dzieł!

 

Mamy nadzieję na zorganizowanie kolejnych ciekawych zajęć, w których będą mogli wziąć udział wszyscy chętni, którzy chcą nauczyć się czegoś nowego i miło zagospodarować swój wolny czas. Wstępne plany już są, a o szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Tekst i zdjęcia: Monika TętnowskaShare
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 2521
 

sierpnia

24

sobota

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2019 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.