Zajęcia z wykonywania palm wielkanocnych

W ramach projektu „Aktywny Senior” 07 kwietnia w naszej Bibliotece odbyły się warsztaty z wykonywania palm wielkanocnych. Pracownicy socjalni Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Białym Dunajcu wspólnie z Seniorami, wykonywali palmy na zbliżającą się Niedzielę Palmową.

Uczestnicy spotkania byli bardzo zadowoleni z nabycia nowych umiejętności i miło spędzonego czasu we wspólnym gronie. Efekt końcowy przeszedł oczekiwania wszystkich, gdyż palmy wyszły przepiękne. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i podziwiania naszych dzieł!

Mamy nadzieję na zorganizowanie kolejnych ciekawych zajęć, w których będą mogli wziąć udział wszyscy chętni, którzy chcą nauczyć się czegoś nowego i miło zagospodarować swój wolny czas. Wstępne plany już są, a o szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Tekst i zdjęcia: Monika Tętnowska

listopada