Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj32
Wczoraj41
W tym tygodniu294
W tym miesiącu710
Ogółem195713
Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 

Ceramika w ramach Projektu "Aktywny senior"

 


Za nami już kilka spotkań zorganizowanych w ramach projektu „Aktywny Senior”. 20 marca odbyły się warsztaty z ceramiki. Seniorzy wspólnie z dziećmi mieli okazję wykonywać prace z gliny.


 

 

Dzieci chętnie udzielały porad dorosłym, jak powinni pracować. Było to bardzo miłe doświadczenie i pokazało, że można wzajemnie integrować dwa pokolenia poprzez rozwijanie talentów artystycznych i zagospodarowanie wolnego czasu.

Realizatorzy projektu nie kryją swojego zadowolenia z jego przebiegu. Ustalili, że warto byłoby kontynuować dalsze działania dla osób starszych, po zakończeniu projektu „Aktywny Senior”. Jeśli do tego dojdzie, to będzie to najlepsze uwieńczenie tego przedsięwzięcia.

Kolejne zajęcia z ceramiki odbędą się 31 marca b.r. (poniedziałek) o godzinie 16.00

Serdecznie zapraszamy!!!

Tekst: Monika Tętnowska pracownik socjalny GOPS w Białym Dunajcu

 

 

Za nami już kilka spotkań zorganizowanych w ramach projektu „Aktywny Senior”. Wczoraj odbyły się warsztaty z ceramiki. Seniorzy wspólnie z dziećmi mieli okazję wykonywać prace z gliny.
Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 2729
 

czerwca

15

sobota

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2019 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.