Ceramika w ramach Projektu "Aktywny senior"

Za nami już kilka spotkań zorganizowanych w ramach projektu „Aktywny Senior”. 20 marca odbyły się warsztaty z ceramiki. Seniorzy wspólnie z dziećmi mieli okazję wykonywać prace z gliny.

Dzieci chętnie udzielały porad dorosłym, jak powinni pracować. Było to bardzo miłe doświadczenie i pokazało, że można wzajemnie integrować dwa pokolenia poprzez rozwijanie talentów artystycznych i zagospodarowanie wolnego czasu.

Realizatorzy projektu nie kryją swojego zadowolenia z jego przebiegu. Ustalili, że warto byłoby kontynuować dalsze działania dla osób starszych, po zakończeniu projektu „Aktywny Senior”. Jeśli do tego dojdzie, to będzie to najlepsze uwieńczenie tego przedsięwzięcia.

Kolejne zajęcia z ceramiki odbędą się 31 marca b.r. (poniedziałek) o godzinie 16.00

Serdecznie zapraszamy!!!

Tekst: Monika Tętnowska pracownik socjalny GOPS w Białym Dunajcu

Za nami już kilka spotkań zorganizowanych w ramach projektu „Aktywny Senior”. Wczoraj odbyły się warsztaty z ceramiki. Seniorzy wspólnie z dziećmi mieli okazję wykonywać prace z gliny.

listopada

Biblioteka w mediach