Spotkanie organizacyjne przed rozpoczęciem kursu "O FINANSACH ...W BIBLIOTECE"

W dniu 18 lutego b.r. w białodunajeckiej Bibliotece odbyło się spotkanie organizacyjne przed rozpoczęciem kursu „O finansach w Bibliotece”. Kursanci z zainteresowaniem obejrzeli prezentację, ukazującą tematykę kursu oraz filmiki z poprzednich edycji, zachęcające do udziału:

Jednak większość kursantów potrzebuje najpierw podstaw wiedzy o obsłudze komputera i internetu, dlatego szkolenie zasadnicze, dotyczące finansów i bankowości, będzie realizowane po przeprowadzeniu kursu komputerowego.

Indywidualnie podchodzimy do potrzeb każdego kursanta.

Spotkanie przebiegało w pogodnej atmosferze, kursanci wypełniali ankietę do ewaluacji a kilku odważnych wypełniło test poziomujący wiedzę o finansach i bankowości.

Kursanci, którzy z różnych powodów nie mogli brać udziału w spotkaniu organizacyjnym, zgłaszają się indywidualnie do szkolenia.

Szkolenia będą odbywały się w dwóch miejscach: w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu oraz w Filii Biblioteki Gminnej w Gliczarowie Dolnym.

Nadal przyjmujemy chętnych do udziału w szkoleniach:

- obsługi komputera i internetu

- kursu podstawowego „O finansach w bibliotece”

- kursu rozszerzonego „O finansach w Bibliotece”

Godziny szkoleń dostosowujemy do możliwości kursantów.

Tekst: Józefa Kolbrecka