Trwa kurs "O finansach w bibliotece"

W naszej Bibliotece odbywają się spotkania w ramach trzeciej edycji kursu „O finansach… w bibliotece”. Kurs prowadzony jest przy użyciu specjalnie do tego przygotowanej platformy internetowej. W ramach tej edycji prowadzony jest również kurs rozszerzony dla tych osób, które przeszły wszystkie moduły kursu podstawowego. Na  spotkaniach uczestnicy dowiadują się „Jak racjonalnie gospodarować budżetem domowym” uczą się: jak planować wydatki, jak tworzyć budżet domowy, jak bezpiecznie oszczędzać. Najbardziej lubianym przez kursantów jest moduł „Bank przez Internet” . Uczy jakie usługi oferuje bank, jak założyć konto internetowe, jak robić przelewy internetowe.