Rekrutacja do dziesiątej edycji Programu Liderzy PAFW

Zapraszamy do wzięcia udziału w programie liderzy PAFW organizowanym przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności a realizowanym przez Szkołę Liderów. Projekt ma na celu pomóc osobom działającym na rzecz społeczności lokalnej, które chcą to robić jeszcze skuteczniej. Poniżej przedstawiamy list przekazany przez Szkołę Liderów zachęcający do wzięcia udziału w projekcie.

Rekrutacja do dziesiątej edycji Programu Liderzy PAFW - Szukamy ludzi, którzy mają odwagę brać sprawy w swoje ręce!

Gabriela stworzyła w Podedwórzu wiejskie spa. Odwiedza je 3000 osób rocznie.
Przemek przekonał władze Krakowa do budżetu partycypacyjnego.
Dzięki Piotrowi głusi samodzielnie załatwiają swoje sprawy w 54 urzędach.
Maciej – starosta powiatu – zmienił urząd w miejsce przyjazne mieszkańcom.
Ewa otworzyła kawiarnię i kino na stacji Falenica. Przywraca tradycję letniska na przedmieściach miasta.
Dzięki Karolowi 20 osób niepełnosprawnych w Koninie zyskało pracę i niezależność.
Dla takich ludzi powstał Program Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Dziś Program ma za sobą dziewięć edycji i 465 absolwentów. Wszyscy oni uczestniczyli w wyjątkowym, nieodpłatnym, dwunastomiesięcznym, programie rozwojowym. Pracowali z tutorem, brali udział w szkoleniach prowadzonych przez doświadczonych trenerów, spotykali się z wybitnymi liderami, odwiedzali miejsca, gdzie inni odnieśli sukces.

Dla wielu z nich Program stał się początkiem nowej drogi: wystartowali w wyborach i zostali wójtami, burmistrzami, rozwinęli swoją organizację, która obecnie działa z wielkim powodzeniem, zrealizowali wymarzony projekt.

W trakcie Programu dostali narzędzia do tego, żeby jeszcze skuteczniej wywierać wpływ i zmieniać rzeczywistość, a po jego zakończeniu dołączyli do aktywnej sieci ponad 460 absolwentów.

Jeśli działasz na rzecz swojej społeczności, a chcesz robić to jeszcze skuteczniej – zgłoś się!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.liderzy.pl.

Dołącz dwa listy rekomendacyjne.

Nie spóźnij się - zgłoszenia przyjmujemy do 10 marca 2014 r.

Do 21 maja, analizując formularze zgłoszeniowe i spotykając się z kandydatami, wybierzemy 35 nowych uczestników programu.

Szczegółowych informacji udzielają:

Maria Makowska, Agnieszka Szelągowska, Paulina Książek

tel.: 510 078 760, 22 5568264 (w godz.: 9:30-17:00)

Jest tyle twarzy przywództwa - Pokaż nam swoją!

Liderzy PAFW to program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Szkołę Liderów.
Dzisiaj do Programu zapraszamy Ciebie.

Co się wydarzy?

Indywidualna opieka tutora

Jeśli zostaniesz uczestnikiem, będziesz pracował tutorem – osobą, która przez 12 miesięcy będzie Twoim opiekunem i doradcą. Tutor co miesiąc przyjedzie do Ciebie na spotkanie. Pomoże Ci określić, czego najbardziej potrzebujesz jako lider i wypracować najlepszy dla Ciebie program rozwoju. Będzie Cię wspierał w jego realizacji.

Szkolenia

Na naszych szkoleniach nauczysz się, jak jeszcze skuteczniej angażować ludzi wokół swoich celów i wzmocnić swój wpływ w środowisku, zarządzać zespołem i utrzymywać jego motywację, budować dialog tam, gdzie inni widzą tylko konflikt. Pomożemy Ci sformułować swoją wizję zmiany i stworzyć plan, który do niej doprowadzi. Weźmiesz udział w debatach, symulacjach, grach, spotkaniach z wyjątkowymi ludźmi.

Wymiana doświadczeń i nowe kontakty

Poznasz ludzi podobnych do Ciebie. Usłyszysz ich inspirujące historie. Będziecie dyskutować, śmiać się i kłócić, wymieniać doświadczenia, długo rozmawiać. Może wpadniecie na pomysł, który stanie się początkiem wspaniałego projektu.

Program Alumni

Kiedy Twoja edycja się skończy, zaprosimy Cię do programu dla absolwentów. Będziesz spotykać się z liderami na zlotach, warsztatach, spotkaniach regionalnych, wizytach studyjnych w niezwykłych miejscach. Będziesz mógł wziąć udział w konkursie dotacyjnym i dostać dodatkowe pieniądze na swój własny projekt rozwojowy.

www.liderzy.pl