Dobiegła końca III edycja projektu „O finansach… w bibliotece”.

W białodunajeckiej Bibliotece przeszkolono 19 osób. Szkolenia odbywały się we wrześniu b.r.

W dniach 4-5 listopada br. odbyło się w Warszawie seminarium podsumowujące tegoroczne działania w projekcie. Gościny udzieliła nam Mediateka Start-Meta – Filia Biblioteki Publicznej im. S. Staszica w Dzielnicy Bielany. Przez dwa dni 100 bibliotekarzy realizujących kursy „O finansach… w bibliotece” w swoich miejscowościach dzieliło się wiedzą i doświadczeniem.

Więcej informacji można uzyskać ze strony:

Poniżej zdjęcia z seminarium w Warszawie, w którym uczestniczyła Kierownik Biblioteki w Białym Dunajcu, która prowadziła wrześniowe szkolenie o finansach.