Informacja o sposobie przyjmowania petentów w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

Szanowni Państwo,

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym i wskazaniem ograniczania kontaktów społecznych do minimum oraz w trosce o zdrowie Państwa i pracowników, Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Krakowie wprowadził nowe zasady przyjmowania Klientów.

Od poniedziałku 16 marca 2020 r. przyjmowanie stron w OR KRUS w Krakowie i wszystkich podległych Placówek Terenowych zostało znacznie ograniczone. Jedynie w sytuacjach wyjątkowych, w których konieczny będzie osobisty kontakt z pracownikiem Urzędu, obsługa klienta możliwa będzie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się pod nr tel. 18)2013202- KRUS PT Zakopane.

Prosimy o składanie dokumentów nie bezpośrednio u pracowników Kasy, ale w wydzielonym miejscu, po wcześniejszym zapakowaniu w koperty.

Możliwe jest również dostarczanie wniosków np. o emeryturę – rentę rolniczą drogą elektroniczną (email).