Ogółem205909

Szkolenie Podhalańskiej Lokalnej Grupy Działania w białodunajeckiej Bibliotece Publicznej

W dniu 14 listopada 2019 r. w naszej Bibliotece odbyło się szkolenie na temat możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 na operacje z zakresu:

1. 1.„Rozwój przedsiębiorczości na obszarze wiejskim objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność przez rozwijanie działalności gospodarczej, w tym podnoszenie kompetencji osób realizujących operacje w tym zakresie”
  2. 2.„Rozwój przedsiębiorczości na obszarze wiejskim objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność przez podejmowanie działalności gospodarczej, w tym podnoszenie kompetencji osób realizujących operacje w tym zakresie”

Wnioski można składać od 29.11.2019 roku do 13.12.2019

Więcej informacji na stronie: https://podhalanska.pl/nabory/2019-2/