Szkolenie dla rolników w Gminnej Bibliotece Publicznej

W dniu 02 marca 2018 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu odbyło się szkolenie rolników, zorganizowane przez Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Agencję Restrukturyzacji I Modernizacji Rolnictwa Biuro Powiatowe w Zakopanem oraz Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Placówka Terenowa w Zakopanem.

Na spotkaniu rolnicy zapoznali się ze zmianami, dotyczącymi płatności bezpośrednich w 2018 roku (e-wnioski), działaniami PROW przewidzianymi na 2018 rok oraz bieżącymi informacjami Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Podczas szkolenia zorganizowano konkurs, polegający na wypełnieniu testu na temat: „Bezpieczne gospodarstwo – powiedz STOP upadkom”

Poniżej relacja fotograficzna ze szkolenia.

Tekst i zdjęcia: Józefa Kolbrecka

maja