Białodunajecka Biblioteka przyjazna rolnikom – tu są organizowane różne tematyczne spotkania i szkolenia.

W dniu 24 stycznia 2018 roku w naszej Bibliotece rolnicy (a szczególnie rolniczki) spotkali się z przedstawicielami Izby Rolniczej i Oddziału Doradztwa Rolniczego. Zapoznali się z ofertą Programu „MojaWieś”, która jest adresowana do mieszkańców obszarów wiejskich, członków organizacji wiejskich aktywnie wspierających rozwój polskiej wsi. Oferta Rabatowa jest szeroka i zawiera takie produkty jak: nawozy, traktory, sprzęt dla KGW.

Uczestnicy spotkania mogli zapoznać się ze sposobami przygotowania zdrowej żywności, którą przygotowywali panowie z firmy „Oferta Rabatowa”

Przy tej okazji nasza Biblioteka wzbogaciła się o następujące czasopisma o tematyce rolniczej:

• Informator Małopolskiej Izby Rolniczej
  • Moja Wieś