Ogółem192953

Rekrutacja do XIII edycji Programu Liderzy PAFW

Szkoła liderów zaprasza do udziału w XIII edycji Programu Liderzy PAFW.

Działasz w środowisku lokalnym, ludzie za Tobą podążają, dzięki Tobie pojawiają się nowe inicjatywy? A może prowadzisz organizację pozarządową, jesteś radną, burmistrzem? Chcesz pracować, tak aby Twoje działania przynosiły lepsze efekty?

Zgłoś się do udziału w wyjątkowym 12-miesięcznym, bezpłatnym Programie, dzięki któremu Twoja działalność społeczna zyska nowy wymiar i energię.

Na zgłoszenia czekamy do 8 marca 2017 roku.

kwietnia