Promocja monografii "Biały Dunajec: od Generała Galicy do Trebuniów-Tutków"

18.01.2017 w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu odbyła się promocja monografii "Biały Dunajec: od Generała Galicy do Trebuniów -Tutków". Spotkanie było podzielone na dwie części. W pomieszczeniach GOKu można było obejrzeć wystawę prac twórców zakopiańskich z okazji czwartej rocznicy śmierci Władysława Trebuni-Tutki. Później uczestnicy promocji przenieśli się do Gminnej Biblioteki gdzie mogli wysłuchać wykładu autora książki Pawła Chojnackiego.

lutego