Program Rewitalizacji dla Gminy Biały Dunajec na lata 2016 – 2022

W związku z przystąpieniem do opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Biały Dunajec na lata 2016 – 2022, Wójt Gminy serdecznie zaprasza na konsultacje społeczne, na których omówiony zostanie raport z diagnozy problemów, z którymi spotykamy się na terenie gminy Biały Dunajec oraz wyznaczenie obszarów kryzysowych (zdegradowanych) i obszarów koniecznych do odbudowy.

Konsultacje skierowane są do wszystkich mieszkańców, a także przedsiębiorców i organizacji pozarządowych działających na terenie gminy Biały Dunajec i obejmują swoim zasięgiem sołectwa Biały Dunajec, Gliczarów Górny, Gliczarów Dolny, Sierockie i Leszczyny. Spotkanie konsultacyjne zostanie przeprowadzone w dniu 12 grudnia 2016 roku o godzinie 16:00 w Auli przy Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 1 w Białym Dunajcu.

Wójt Gminy Biały Dunajec

mgr Andrzej Jacek Nowak