GMINA BIAŁY DUNAJEC Plan Gospodarki Niskoemisyjnej – ankieta dla gospodarstw domowych

Drodzy mieszkańcy

Gmina Biały Dunajec przystąpiła do opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej (PGN). Jest to dokument strategiczny, opisujący Kierunki działań, zmierzających do osiągnięcia celów pakietu klimatyczno – energetycznego, t.j. redukcji gazów cieplarnianych, zwiększenia udziału energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych, zwiększenie efektywności energetycznej, poprawy jakości powietrza, zmiany postaw konsumpcyjnych użytkowników energii, a także obniżenia kosztów zużycia energii. Dobrze opracowany plan gospodarki niskoemisyjnej pozwoli podnieść szanse Gminy Biały Dunajec i przedsiębiorstw działających na jej terenie na uzyskanie dofinansowania ze środków krajowych i europejskich na dofinansowanie inwestycji dotyczących efektywności energetycznej.

Aby jak najlepiej rozpoznać i zdiagnozować potrzeby naszej gminy w zakresie poprawy efektywności energetycznej, przekazujemy państwu krótką ankietę z prośbą o jej staranne wypełnienie i przekazanie wraz ze wskazaniem inwestycji, które chcielibyście państwo realizować w tym zakresie. Wypełnienie ankiety nie jest żadnym wiążącym zobowiązaniem z Państwa strony, stanowi natomiast ważną informację dla nas o możliwościach poprawy efektywności energetycznej w naszej Gminie i ewentualnego wsparcia planowanych przez Państwa inwestycji.

ANKIETA DOSTĘPNA DO CZWARTKU 16 CZERWCA W GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W BIAŁYM DUNAJCU.

GODZINY OTWARCIA BIBLIOTEKI:

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK OD 12.00 DO 20.00