Ogółem193052

Uwaga : Wybory samorządowe

NOWY PODZIAŁ NA OKRĘGI WYBORCZE W GMINIE BIAŁY DUNAJEC

Udział w wyborach to prawo obywatelskie. Warto, aby każdy mógł z niego skorzystać! Oznacza to z jednej strony właściwą organizację samych wyborów, szerokie informowanie o możliwościach udziału w nich, jak również przygotowanie urzędu i otwarcie na wyborców np. poprzez udostępnienie informacji o funkcjonowaniu gminy.

W załączniku można zapoznać się z Uchwałą Rady Gminy, dotyczącą podziału na okręgi wyborcze:

UCHWALA NR XXIII_131_2012 RADY GMINY BIALY DUNAJEC Z DNIA 12 WRZESNIA 2012 R. W SPRAWIE PODZIAŁU GMINY BIAŁY DUNAJEC NA OKRĘGI WYBORCZE

kwietnia