Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj29
Wczoraj70
W tym tygodniu219
W tym miesiącu219
Ogółem221015
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Strategia Rozwoju Gminy Biały Dunajec na lata 2014-2020

Nasza Biblioteka czynnie wzięła udział w przygotowywaniu Strategii Rozwoju Gminy Biały Dunajec na lata 2014-2020. Przygotowano kilkanaście puszek ankietowych i krótkich ankiet, które umieszczone były w sklepach na terenie całej gminy. 

Każdy z mieszkańców mógł taką ankietę wypełnić lub przyjść na spotkanie 25 sierpnia b.r. do Biblioteki i wypowiedzieć się na temat tego, co można w Gminie zmienić lub ulepszyć. Mimo plakatów z zaproszeniem na spotkanie, rozwieszonych w całej gminie oraz informacji na stronie Biblioteki i na Facebooku, dla mieszkańców bardziej korzystną formą okazała się anonimowa ankieta w formie papierowej lub ankieta on-line. Wypełniono prawie 130 ankiet, w których mieszkańcy pisali, jakich zmian oczekują. Wszystkie opinie zostały przedstawione na spotkaniu Konwentu Strategicznego w Urzędzie Gminy, gdzie otrzymaliśmy podziękowanie od firmy tworzącej Strategię. Cała akcja odbywała się w ramach Programu „Biblioteka jako przestrzeń dyskusji o sprawach lokalnych” realizowanego przez Fundację Civis Polonus.


Tekst i zdjęcia: Dominika Balicka
Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 3158
 

czerwca

4

czwartek

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2020 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.