Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj5
Wczoraj29
W tym tygodniu145
W tym miesiącu638
Ogółem198547
Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 

Masz pomysł co zmienić w swojej wsi i gminie - przyjdź do Biblioteki

25 sierpnia b.r. (niedziela) o godzinie 16:00 odbędzie się w Bibliotece spotkanie, na którym każdy mieszkaniec gminy będzie mógł wypowiedzieć się na temat: „Co powinno znaleźć się w Strategii Rozwoju Gminy Biały Dunajec na lata 2014-2020”.

 

 

Strategia Rozwoju Gminy ma na celu określenie działań niezbędnych do realizacji w określonym czasie. Natomiast rozwój to proces pozytywnych zmian- w przypadku Gminy zmiany te prowadzone są w kilku obszarach: społecznym, gospodarczym, infrastrukturalnym, przestrzennym i ekologicznym. Dlatego prosimy o Państwa pomysły, aby Strategia Rozwoju Gminy Biały Dunajec na lata 2014-2020 była odzwierciedleniem Waszych opinii na temat tego co Gmina powinna zmienić lub ulepszyć.

Opinie mieszkańców są najważniejsze w trakcie tworzenia Strategii Rozwoju, ponieważ ma ona na celu utworzenie jak najlepszego środowiska ich życia. Rozwój gminy może wyrażać się:

- lepszą infrastrukturą techniczną (dróg, chodników, kanalizacji)

- promocją gminy

- wzmocnieniem oferty kulturalnej

- możliwością ożywienia działalności małych przedsiębiorstw

- budową świetlic wiejskich

- lepszą ofertą rekreacyjno- sportową i wiele innych.

 

Są to jedynie przykłady, które można mnożyć. Każdy mieszkaniec może jednak mieć inną koncepcję rozwoju gminy i na spotkaniu będzie mógł swój pomysł przedstawić. W przypadku, gdy nie mogą Państwo uczestniczyć w spotkaniu, prosimy o wpisanie swojej opinii na ulotce i wrzucenie do skrzynki ankietowej. Ulotki i skrzynki będą umieszczone w sklepach, Bibliotece i Urzędzie Gminy do 21 sierpnia b.r. Można również wypełnić anonimową ankietę on-line dostępną po kliknięciu tutaj.

 

Serdecznie zapraszamy !!!

autor: Dominika Balicka

 

 


Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 5980
 

sierpnia

24

sobota

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2019 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.