INFORMACJA DLA CZYTELNIKÓW

Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu będzie czynna po przystosowaniu usług do zaleceń SANEPID–u. O terminie otwarcia niezwłocznie powiadomimy naszych czytelników.

Jak podkreśla Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, prof. Piotr Gliński, zdjęcie zakazu działalności instytucji nie oznacza nakazu ich otwarcia. Ostateczną decyzję o czasie, trybie i tempie otwierania instytucji oraz procedurach związanych z zapewnieniem ochrony zdrowia pracowników i publiczności w każdym przypadku podejmuje dyrektor instytucji w porozumieniu z lokalnym inspektorem sanitarnym.

W związku z trwającym zagrożeniem epidemicznym musimy zadbać o nasze wspólne bezpieczeństwo, dlatego ponowne otwarcie Biblioteki nastąpi na innych zasadach, o których poinformujemy tuż przed otwarciem Biblioteki. Bardzo prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, ponieważ zachowanie zasad bezpieczeństwa jest najważniejsze. Prosimy o śledzenie informacji na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

Wszelkie informacje dotyczące pracy Biblioteki pod numerem tel.: 660 935 742 lub mailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. "> Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.