Uczymy podstaw obsługi komputera i internetu

Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu zaprasza na  bezpłatny kurs komputerowy pod hasłem „Akademia młodego informatyka” Idea projektu skupia się na aktywizacji lokalnej społeczności, a także na wypełnieniu misji biblioteki, której podstawowym celem jest zapewnienie mieszkańcom kompleksowego dostępu do szeroko rozumianej informacji.  Szczególnie serdecznie zapraszamy rolników, którzy składają wnioski do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o dopłaty, ponieważ będą mogli składać je przez Internet.

W ramach kursu zrealizowanych zostanie 5 modułów szkoleniowych obejmujących następujące zagadnienia:

• Podstawy obsługi komputera i pracy w środowisku Windows 7,
  • Praca z edytorem tekstu Microsoft Office Word 2007,
  • Praca z arkuszem kalkulacyjnym Microsoft Office Excel 2007,
  • Obsługa Internetu i komunikatorów internetowych,
  • Podsumowanie informacji z poprzednich modułów.

Kurs skierowany jest do wszystkich chętnych, również spoza Gminy Biały Dunajec.

Zgłoszenia przyjmujemy do 19 lutego pod nr tel. 18 20 73 898, 660 935 742 lub mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu zaprasza na  bezpłatny kurs komputerowy pod hasłem „Akademia młodego informatyka” Idea projektu skupia się na aktywizacji lokalnej społeczności, a także na wypełnieniu misji biblioteki, której podstawowym celem jest zapewnienie mieszkańcom kompleksowego dostępu do szeroko rozumianej informacji.  Szczególnie serdecznie zapraszamy rolników, którzy składają wnioski do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o dopłaty.

W ramach kursu zrealizowanych zostało 5 modułów szkoleniowych obejmujących następujące zagadnienia:

I.            Podstawy obsługi komputera i pracy w środowisku Windows 7,

II.            Praca z edytorem tekstu Microsoft Office Word 2007,

III.            Praca z arkuszem kalkulacyjnym Microsoft Office Excel 2007,

IV.            Obsługa Internetu i komunikatorów internetowych,

V.            Podsumowanie informacji z poprzednich modułów.

Kurs skierowany jest do wszystkich chętnych, również spoza Gminy Biały Dunajec.

Zgłoszenia przyjmujemy do 19 lutego pod nr tel.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 20 lutego (w czwartek) o godzinie 17.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu. Serdecznie zapraszamy!. Więcej informacji na stronie www.gbpbialydunajec.pl

maja