Zakończenie kursu „O finansach w …bibliotece”

W dniu 28 kwietnia2016 r. odbyło się spotkanie kończące IV edycję projektu „O finansach… w bibliotece” prowadzonego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek przez Gminną Bibliotekę Publiczną im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu. Ku naszemu zadowoleniu wszyscy uczestnicy projektu ocenili bardzo pozytywnie przebieg jak i jakość spotkań prowadzonych przez Józefę Kolbrecką i Krystynę Bafię. Kurs zaliczyło 20 osób z Białego Dunajca, Gliczarowa Dolnego, Zakopanego, Szaflar i Poronina. Każdy uczestnik otrzymał certyfikat ukończenia kursu.

maja