Pomieszczenia Biblioteki

WIĘCEJ KSIĄŻEK NA IBUK LIBRA

Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Tygodnia E-książki (6-12 marca) po raz kolejny IBUK Libra ma dla czytelników niespodzianki:

W okresie 6-16 marca br. poszerzymy zestaw tytułów na platformie IBUK Libra o  książki z następujących kategorii:

literatura faktu

literatura kobieca

kryminał, sensacja, thriller.

Przez dziesięć dni czytelnicy IBUK Libra otrzymają dostęp do pełnych treści wszystkich książek z ww. kategorii.

Zasady korzystania z IBUK LIBRA bez zmian, zwiększy się tylko pula dostępnych tytułów.

Kody dostępu oraz szersze inormacje na temat obsługi platformy można uzyskać w siedzibie naszej Biblioteki.

Z zasobu noszącego roboczą nazwę Małopolskie Biblioteki Publiczne można korzystać bezpłatnie do grudnia 2016r. bezpośrednio w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej im. Zofii Solarzowej w

Białym Dunajcu, jak również na komputerach i urządzeniach przenośnych poza biblioteką pod warunkiem utworzenia przez użytkownika indywidualnego konta w ramach myIbuk.

Zapraszamy do korzystania!!!

czerwca