Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj23
Wczoraj28
W tym tygodniu152
W tym miesiącu469
Ogółem198378
Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości 
Chociaż ozdoba papierowa to dzięki niej choinka kolorowa
sobota, 21 grudnia 2013

Od środy w naszej Bibliotece dzieci miały możliwość tworzenia kolorowych bombek na choinkę. Chcieliśmy, aby czytelnicy pomogli w przystrojeniu naszej choinki, jak również stworzyli ozdoby na swoje domowe drzewka. Jak wiadomo wyobraźnia dzieci jest przeogromna i oprócz papierowych bobmek powstały łańcuchy, gwiazdki, kolorowe mikołaje, bałwanki i wiele wiele innych. Każde dziecko przychodzące do biblioteki chętnie przyłączało się do zabawy.
 
Zmarł Władysław Trebunia Tutka
czwartek, 06 grudnia 2012

W wieku 70 lat zmarł Władysław Trebunia Tutka, wybitny, wszechstronnie utalentowany artysta, malarz, znakomity muzykant, założyciel rodzinnego zespołu Trebunie Tutki, człowiek wielce zasłużony dla kultury góralskiej. Będzie Go nam brakowało.

Cześć jego pamięci !

 
Nowe pomieszczenie biblioteczne
piątek, 14 września 2012
Autor: Piotr Jarosz   

Informujemy, iż od dnia 27 sierpnia 2012r. siedziba Gminnnej Biblioteki Publicznej im. Zofii Solarzowej mieści się na parterze Gminnego Ośrodka Kultury w Białym Dunajcu (wejście od przedniej strony budynku). Dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Gminy Biały Dunajec - księgozbiór biblioteki został przeniesiony do odnowionego pomieszczenia. Zobacz galerię zdjęć biblioteki.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2

sierpnia

17

sobota

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2019 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.