TYDZIEŃ BIBLIOTEK 2023

8 maja w ramach Tygodnia Bibliotek w naszej Bibliotece oraz w fillii w Gliczarowie odbyły się zajęcia prowadzone przez panie z działu edukacji Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem. Przeczytały również dzieciom bajkę o Koziołku Matołku, który to odwiedził nas we własnej osobie.

Hasłem Tygodnia Bibliotek w tym roku jest "Moja, Twoja, Nasza - Biblioteka"

Biblioteka jest jak przyjaciel, z którym dobrze spędza się czas. Każdy może znaleźć w niej coś ciekawego dla siebie. Może to być naukowa odpowiedź na jakieś zawiłe pytanie z dowolnej dziedziny lub odwrotnie –  fantazyjny i nieoczywisty świat zawarty w książce lub w grze.

Oferta Biblioteki jest różnorodna i dostosowana do wielu potrzeb. To dlatego Bibliotekę można nazwać Moją, Twoją, Naszą i się z nią utożsamiać.