Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj173
Wczoraj174
W tym tygodniu768
W tym miesiącu3129
Ogółem312245
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

TYDZIEŃ BIBLIOTEK 2023

8 maja w ramach Tygodnia Bibliotek w naszej Bibliotece oraz w fillii w Gliczarowie odbyły się zajęcia prowadzone przez panie z działu edukacji Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem. Przeczytały również dzieciom bajkę o Koziołku Matołku, który to odwiedził nas we własnej osobie.

Hasłem Tygodnia Bibliotek w tym roku jest "Moja, Twoja, Nasza - Biblioteka"

Biblioteka jest jak przyjaciel, z którym dobrze spędza się czas. Każdy może znaleźć w niej coś ciekawego dla siebie. Może to być naukowa odpowiedź na jakieś zawiłe pytanie z dowolnej dziedziny lub odwrotnie –  fantazyjny i nieoczywisty świat zawarty w książce lub w grze.

Oferta Biblioteki jest różnorodna i dostosowana do wielu potrzeb. To dlatego Bibliotekę można nazwać Moją, Twoją, Naszą i się z nią utożsamiać.

Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 777
 
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Reklama
Copyright © 2024 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.