Reklama
Reklama
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Zapraszamy do korzystania z e-booków - libra.ibuk.pl
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj63
Wczoraj71
W tym tygodniu134
W tym miesiącu850
Ogółem183108
Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Pomieszczenia Biblioteki

WIĘCEJ KSIĄŻEK NA IBUK LIBRA
piątek, 04 marca 2016

Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Tygodnia E-książki (6-12 marca) po raz kolejny IBUK Libra ma dla czytelników niespodzianki:

W okresie 6-16 marca br. poszerzymy zestaw tytułów na platformie IBUK Libra o  książki z następujących kategorii:

       literatura faktu

       literatura kobieca

       kryminał, sensacja, thriller.

 
E-booki w Bibliotece
poniedziałek, 04 stycznia 2016

Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu przystąpiła wraz z innymi bibliotekami publicznymi w Małopolsce do wspólnego projektu umożliwiającego darmowe korzystanie z bazy ponad 2013 e-booków oferowanych przez Wydawnictwo Naukowe PWN SA. E-booki dostępne są na platformie http://libra.ibuk.pl/ po zalogowaniu się. Kody dostępu oraz szersze inormacje na temat obsługi platformy można uzyskać w siedzibie naszej Biblioteki.

 

 
„OGIEŃ” czyli cena wolności” – Jerzego Stefana Stawińskiego- promocja książki
środa, 15 lipca 2015

W dniu 14 lipca odwiedził naszą Bibliotekę. Wojciech Solarz – syn naszej Patronki Zofii Solarzowej. Sprezentował Bibliotece unikalną książkę „OGIEŃ” czyli cena wolności” – Jerzego Stefana Stawińskiego. Książka jest zapisem scenariusza filmu, który nigdy dotąd nie został zrealizowany. Filmu o losach „Ognia” , który miał być realizowany na podstawie rozmów z żyjącymi jeszcze żołnierzami tego legendarnego partyzanta. 
 
Spotkanie ze sportem
środa, 01 lipca 2015

W dniu 23 czerwca 2015 roku odbyło się kolejne spotkanie ze sportem w ramach promocji zdrowego stylu życia. Tym razem dzieci z klasy I „a” i „b” Katolickiej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi SPSK im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czerwiennem zwiedziły skocznie zakopiańskie pod przewodnictwem znanego trenera Stanisława Trebuni – Tutki, zwanego popularnie „UJKIEM”. „Ujek” jest trenerem skoczków i kombinatorów norweskich w Kubie LKS „PORONIEC” Poronin i przez 9 lat był trenerem klubowym naszego słynnego skoczka Kamila Stocha. 
 
E-booki w Bibliotece
poniedziałek, 02 lutego 2015

Po raz kolejny Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu przystąpiła wraz z innymi bibliotekami publicznymi w Małopolsce do wspólnego projektu umożliwiającego darmowe korzystanie z bazy ponad 1800 e-booków oferowanych przez Wydawnictwo Naukowe PWN SA. E-booki dostępne są na platformie http://libra.ibuk.pl/ po zalogowaniu się. Kody dostępu oraz szersze inormacje na temat obsługi platformy można uzyskać w siedzibie naszej Biblioteki.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2

listopada

13

wtorek

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 

Biblioteka w mediach

Copyright © 2018 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.