IV edycja programu „O finansach… w bibliotece”-nasza Biblioteka znów się zakwalifikowała

Oto wiadomość z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego:

Szanowni Państwo,

Z radością informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu(powiat: tatrzański, województwo: małopolskie) zakwalifikowała się do udziału w IV edycji projektu „O finansach… w bibliotece”.

Na stronie projektu ofinansachwbibliotece.wordpress.com została opublikowana lista przyjętych do projektu bibliotek, dostępna w PDF.
Serdecznie gratulujemy!
Zanim rozpoczniecie Państwo realizację spotkań edukacyjnych kursu „O finansach… w bibliotece” dla mieszkańców w swoich bibliotekach:
- biblioteki podpiszą umowy uczestnictwa w projekcie z FRSI, organizatorem projektu,
- wszystkie osoby, które będą prowadzić spotkania kursu „O finansach…” przeszkolą się doskonaląc swą wiedzę i umiejętności w zakresie edukacji finansowej, metodyki pracy z osobami dorosłymi oraz organizacji spotkań kursu w bibliotekach.