"Czytam sobie w bibliotece"

5 listopada 2015 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu gościła uczniów Szkoły Podstawowej im.Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka w Gliczarowie Dolnym wraz z wychowawcami p. Barbarą Gałdyś, p. Haliną Para i p. Agatą Rusnak. Wspólnie zwiedzili budynek Gminnego Ośrodka Kultury, pracownię ceramiki i salę wystaw.

Po zapoznaniu się z biblioteką uczniowie wzięli udział w warsztatach, czytali samodzielnie i w grupach. Najmłodsi uczniowie kolorowali obrazki, a starsi zabawiali się grą pt. „Mapa podróżnika po krainie baśni”.Zajęcia w bibliotece będą kojarzyć się dzieciom z przyjaznym miejscem, gdzie miło i pożytecznie można spędzić czas a także zdobyć i rozwinąć nowe umiejętności.

Zdjęcia: Krystyna Bafia

lutego