Zakończenie kursu „O finansach w …bibliotece”
piątek, 29 kwietnia 2016

W dniu 28 kwietnia2016 r. odbyło się spotkanie kończące IV edycję projektu „O finansach… w bibliotece” prowadzonego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek przez Gminną Bibliotekę Publiczną im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu.

IV edycja programu „O finansach… w bibliotece”-nasza Biblioteka znów się zakwalifikowała
środa, 18 listopada 2015

Oto wiadomość z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego:

Szanowni Państwo,

Z radością informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu(powiat: tatrzański, województwo: małopolskie) zakwalifikowała się do udziału w IV edycji projektu „O finansach… w bibliotece”.

"Czytam sobie w bibliotece"
piątek, 06 listopada 2015

5 listopada 2015 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu gościła uczniów Szkoły Podstawowej im.Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka w Gliczarowie Dolnym wraz z wychowawcami p. Barbarą Gałdyś, p. Haliną Para i p. Agatą Rusnak. Wspólnie zwiedzili budynek Gminnego Ośrodka Kultury, pracownię ceramiki i salę wystaw.

Tablety w naszej Bibliotece!
wtorek, 12 maja 2015

W ramach projektu "Tablety w Twojej bibliotece" nasza Biblioteka otrzymała 6 tabletów - Apple iPad Air! Na tabletach można przeglądać strony internetowe, oglądać filmy, grać w gry, edytować zdjęcia, robić zakupy online. Tablety są łatwe w użyciu, dają natychmiastowy dostęp do wszystkich swoich funkcji i zainstalowanych programów, pozwalają na wygodne czytanie obszernych treści, a nawet całych książek. Zawierają także rozmaite aplikacje edukacyjne, na przykład do nauki języków obcych, rysowania czy projektowania.  Z tabletów można korzystać w siedzibie Biblioteki.

Dobiegła końca III edycja projektu „O finansach… w bibliotece”.
piątek, 28 listopada 2014

W białodunajeckiej Bibliotece przeszkolono 19 osób. Szkolenia odbywały się we wrześniu b.r.

W dniach 4-5 listopada br. odbyło się w Warszawie seminarium podsumowujące tegoroczne działania w projekcie. Gościny udzieliła nam Mediateka Start-Meta – Filia Biblioteki Publicznej im. S. Staszica w Dzielnicy Bielany. Przez dwa dni 100 bibliotekarzy realizujących kursy „O finansach… w bibliotece” w swoich miejscowościach dzieliło się wiedzą i doświadczeniem.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

października

Biblioteka w mediach

Copyright © 2017 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.